asdasd

Kollu Bariyer Sistemleri

Genel olarak araç giriş – çıkışlarının kontrol edilmesi gereken yerlerde kullanılan kollu bariyer sistemleri, güvenliğin de böylelikle sağlanmasını gerçekleştiriyor. Kollu bariyerler uzaktan kumanda, kartlı geçiş ve plaka okuyucu seçenekleri ile de entegreli çalışabiliyor. Kollu bariyerlerin çalışma hızı ayarlanabiliyor. Tavsiye olarak araç sirkülasyonunun çok yoğun olduğu alanlarda daha hızlı çalışması öneriliyor.

Kollu bariyerler, hava şartlarından hiçbir şekilde etkilenmeyecek paslanmaz çelik dış kabinine sahiptir. Uluslararası standartlara ve şartlara uygundur. Büyüklükleri 2m’den 6m’ye kadar çıkabiliyor. Uzun ömürlü kullanımı sayesinde çokça yıl boyunca problemsiz bir güvenliğin gerçekleşmesini mümkün kılıyor.

Kollu Bariyerler, oldukça yoğun kullanıma uygundur. Üretim aşamasında en kaliteli malzemeler kullanılan bariyerler daha sağlam olmaktadır. Anti crushing sistemi mevcut olan kollu bariyerler de tercih edilmelidir. Geceye uygun olması adına aydınlatma sistemine sahip olması sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca kuru tip aküler sayesinde olası bir enerji kesinti halinde sorunsuz çalışır.
Yabancı araçların otoparkınıza girişini engeller. Otomatik kapanma özelliği ile zahmetsiz kullanım sağlar.

Güvenliğinizi sadece güvenlik görevlisine teslim etmeden, kollu bariyerler sayesinde her zaman kontrol altında tutabilirsiniz.