Fotoselli Cam Kapılar

Fotoselli Cam Kapılar

Fotoselli Cam Kapıların günlük hayatımızda en sık karşılaştığımız standart tek ve çift kanatlı kayar kapı modelleridir. Kusursuz mekaniği ve elektronik mühendislik birikimi sayesinde son derece konforlu ve uzun ömürlüdür.

Fotoselli Cam Kapılar çağımızda ağırlıklı olarak her bina, AVM ve Mağazalar için olmazsa olmaz haline gelmiştir. Kapıyı açmak için hiç güç sarf etmeden, kapı otomatik olarak üstteki okuyucudan sizi algılar ve açılır. Adını kapının üzerine yerleştirilmiş fotosel sisteminden alır. Halk arasında genellikle otomatik kapı olarak da bilinir. Kalabalık yerler için vazgeçilmezdir.

Fotoselli Cam Kapılar konfor ve seri geçiş sağlar. Çoğunlukla havaalanlarında,  süpermarketlerde, hastahanelerde, iskelelerde ve okullarda kullanılır. Giriş çıkışlarda sessizce açılıp kapanmaktadır.

Fotoselli Cam Kapı estetik duruşu dekorasyonuyla göze de hitap eder.Enerji tasarrufludur. Son derece hijyenik bir sistemdir. Elle temas olmadığı için herhangi bakteriyel bir durumlar karşılaşmanız mümkün değildir. Bu sebeble kullanım olarak sağlık sektörü ilk sırada yer alır.